Nová série sekaček ROTAK ProSilence

Nová série sekaček ROTAK ProSilence

Nejtišší vysokovýkonné sekačky na trhu: Vylepšená série sekaček Bosch Rotak - Péče o trávník spojená s relaxací díky Bosch ProSilence.

07.05.2019 15:05

Bosch UniversalRotak a AdvancedRotak

Pro tento rok jsou tu čtyři modely s příkonem 1300 a 1700 wattů. Mají tišší sekání díky systému Bosch ProSilence, který snižuje hladinu akustického výkonu až o 75 procent a pohodlné sekání s optimalizovaným designem pro snadnou manipulaci

Sekačky Rotak od společnosti Bosch jsou ještě lepší: nová generace zahradního nářadí je nejtišší vysokoúčinnou sekačkou na trhu. Umožňuje to technologie Bosch ProSilence: od sekačky k motoru až po nůž - všechny prvky byly optimalizovány tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů - přáním po menším hluku při zachování vysokého výkonu. Například v případě nového AdvancedRotak 750 se zaručená hladina akustického výkonu snížila z 95 na 89 decibelů. Sekačky jsou mnohem tišší a hluk při sečení příjemnější. Momentálně jsou v nabídce čtyři sekačky: Bosch UniversalRotak 450UniversalRotak 550 s příkonem 1300 Watt, Bosch AdvancedRotak 650AdvancedRotak 750 s příkonem 1700 Watt. Číslo v názvu produktu představuje doporučenou plochu trávníku. Bezdrátové modely budou následovat v další sezóně.

Lehčí sekání s sekačkami Bosch UniversalRotak a AdvancedRotak

Všechny sekačky Bosch Rotak přicházejí v novém provedení: jsou vybaveny kvalitním strukturálním povrchem, barva je tmavozelená s prvky se zatavenou fólií. Osvědčený a vyzkoušený systém Ergoflex na modelech UniversalRotak zajišťuje pohodlné a úsporné ovládání: multifunkční rukojeť umožňuje ergonomicky tvarované sevření s povrchem s měkkou gumou. Sedí optimálně v ruce a nabízí vysokou flexibilitu. Ať už s jednou rukou nebo dvěma rukama, ať už vlevo nebo vpravo, ať už horizontální nebo vertikální - sekačku lze řídit z celkově osmi pozic. Bosch AdvancedRotak nabízí stejné výhody s novým systémem Ergoslide, jakož i s teleskopickou rukojetí, která se dá zvlášť snadno nastavit a sklopit. Tím se sekačka ještě snadněji ukládá. Mezi další funkce nářadí AdvancedRotak patří gumové kola, které chrání trávník.

Komfortní funkce sekaček trávy

Novými elementy sekaček jsou skládací box na sbírání trávy pro sekačky Advanced, který se dá v sekundách jednoduše složit nebo rozložit, dále mimořádně snadné nastavení výšky sečení - boční ovládání červené páčky je nahrazeno tlačítkem vedle rukojeti. Pokud pak zatlačíte rukojeť, výška řezu se automaticky zablokuje - jednoduché a pohodlné. Nože obsahují LeafCollect - speciálně navržený boční profil, který rozřezává a sbírá listy, které leží na trávníku. Sekačky se vyznačují také lepší stabilitou při sečení a umožňují řez, který je ještě blíže k zemi, šetří tím čas potřebný k opětovnému dodělávání sečení místa na trávníku.

Příslušenství pro sekačky Rotak

Akční produkty
BOSCH Vrtáky do kladiv SDS plus-5 PROFESSIONAL 2608585606
Akce
Doprava zdarma od 1 000 Kč
Vrták do kladiv SDS plus-5
255 Kč
411 Kč
4ks Ihned k odběru
BOSCH Diamantový dělicí kotouč Best for Ceramic 2608602639
Akce
Doprava zdarma od 1 000 Kč
Diamantový dělicí kotouč Best for Ceramic
2 592 Kč
4 180 Kč
Skladem