Nový aku vysavač Bosch GAS 18V-1

Nový aku vysavač Bosch GAS 18V-1

Vyšší tah - méně prachu: 18 voltový vysavač Bosch GAS 18V-1 Professional - Dlouhá doba provozu s kompaktním designem.

22.05.2019 06:54

Společnost Bosch rozšiřuje sortiment vysavačů pro profesionály o BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL. Jedná se o mobilní akumulátorový vysavač pro vysávání suchého materiálu. Vyznačuje se kompaktním tvarem, dobře se uchopuje do ruky a je lehký. Oproti předchůdci BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL má vyšší sací výkon a nový způsob proudění vzduchu. Díky jedinečné ergonomii vysavače se rotačním prouděním vzduchu vytváří vír, čili prach se na filtru usazuje pomaleji. Filtr je tak lépe chráněn a rotačním prouděním vzduchu vysavač při vysávání neztrácí tah. BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL odstraňuje prach ve dvou fázích: První stupeň filtruje hrubý prach a shromažďuje ho v samostatné nádobce, druhý stupeň filtruje jemný prach. Výsledek: čistší pracovní prostředí za méně času. Nářadí má dlouhou životnost, průhlednou nádobku na prach. Uživatel tak přímo vidí, zda je nádobka již naplněna. Po jejím naplnění se snadno vyprázdnit a znovu instaluje.

Vysavač nasucho pro rychlé čištění

Mobilní, výkonný a univerzální - BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL je vhodný zejména pro rychlé čištění a pro krátké aplikace, kde není potřeba odstranit mnoho prachu, například: vysávání pilin po odřezání desky, odstranění prachu s obrobku nebo vysávání odváděného materiálu při vrtání . Vysavač zůstává lehký i při připojení příslušenství, může být využit různými způsoby. Po připojení prodlužovací trubice lze používat jako standardní vysavač, pro ještě lepší manipulaci slouží ohebná prodlužovací trubice. Na vysávání odpadového materiálu z podlahy slouží podlahová tryska, která spolehlivě absorbuje dřevěné, plastové nebo kovové piliny. Pro těžko dostupná místa a úzké mezery je určena štěrbinová tryska, pro lepší použití je ideální spárování štěrbinové trysky s flexibilní pružnou prodlužovací hadicí. K použití např. v autě poslouží kartáč na vysávání. Pro svůj kompaktní tvar a velikost je vysavač dobře skladný, rukojeť také poslouží i na zavěšení nářadí.

Technický přehled akumulátorového vysavače Bosch GAS 18V-1 Professional

Akumulátorový vysavač BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL je součástí systému Bosch Flexible Power System, čili je možné použít na jeho chod jakýkoliv zásuvný 18 V akumulátor z modré řady Bosch Professional. Standardně se vysavač dodává jako tzv. verze "solo" bez akumulátoru a bez nabíječky. Vysavač poskytuje podtlak 6 KPa, provozní doba je sedm minut na každou Ah. Hmotnost nářadí je 1,3 kg, plocha filtru je 55 cm², max. průtok vzduchu pro turbínu je 10 litrů za sekundu, max. podtlak u dmychadla je 60 mbar. Objem nádobky je 0,7 litru, kromě jednoduchého způsobu vysypávání prachu z nádoby je také výhoda mytí, je vhodná i do myčky.

 

Akumulátorový vysavač BOSCH GAS 18V-1 PROFESSIONAL

 

Akční produkty
BOSCH Diamantový dělicí kotouč Standard for Ceramic 2608602537
Akce
Doprava zdarma od 1 000 Kč
38% / -400 Kč
Diamantový dělicí kotouč Standard for Ceramic
654 Kč
1 054 Kč
Skladem
BOSCH Starter Set PBA 18V 2,5 Ah W-B + AL 1830 CV
Akce
Sleva
23% / -496 Kč
Systémové příslušenství: 18 V Li-Ion Startovací sada 18 V (2,5 Ah + AL 1830 CV)
1 663 Kč
2 159 Kč
2ks Ihned k odběru