Jsme česká firma s oficiálním zastoupením značek Bosch, Dremel. Prodejem profesionálního nářadí, hobby nářadí, zahradní techniky, čistící techniky a spotřebního materiálu se zabýváme již od roku 2007 a dnes patříme mezi přední partnery firem po celé ČR. Od začátku klademe důraz na osobní přístup, špičkovou zákaznickou podporu, kde Vám odborně pomůžeme při výběru toho správného stroje, nebo příslušenství. Samozřejmostí je jak předprodejní tak i poprodejní technická podpora. Díky oficiálnímu zastoupení prodávaných značek  máte u nás jako všichni zákazníci jistotu, že všechny výrobky jsou určeny pro prodej v ČR a  garanci záručního i pozáručního servisu v autorizovaných  servisech v ČR.

Jsme jiní! Jedině u nás dostanete předprodejní i poprodejní podporu stejnou jako v kamenném obchodě!

Internetový obchod boschcentrum.com je tradičním a spolehlivým internetovým obchodem s dlouholetou tradicí! Prodáváme nejširší škálu profi i hobby nářadí, zahradní techniku a bohatý sortiment doplňků značky Bosch za velice příznivé ceny. Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb pro Vaši maximální spokojenost.

 • K dnešnímu dni jsme vyřídili ke spokojenosti našich zákazníků mnoho objednávek a díky tomu jsme držiteli certifikátu Ověřeno zákazníky.
 • Nabízíme široký a přehledný výběr zboží – profi, hobby nářadí, zahradní techniku a široký sortiment doplňků, z velké části přímo skladem.
 • Pro Vaši maximální spokojenost spolupracujeme pouze s českým zastoupením značky BOSCH
 • Skladové dostupnosti zboží jsou pravidelně aktualizované.
 • Prodáváme pouze originální zboží určené pro prodej v ČR.
 • Garantujeme nízké ceny, pravidelně aktualizujeme akční zboží, naše slevy dosahují běžně až 60% oproti standardním cenám.
 • Nákupem u nás ušetříte několik desítek procent z ceny oproti nákupu u běžných maloobchodních prodejců.
 • Vaše zboží Vám vždy doručíme v nejkratším možném termínu. Jako způsob úhrady Vám nabízíme nejširší škálu možností od platby kartou, dobírkou až po hotovost, nebo zálohovou faktur pro firmy a státní instituce.
 • Samozřejmostí jsou přehledné obchodní podmínky, vrácení a výměna zboží bez udání důvodu do 14 dnů či bezproblémová reklamace.
 • Po celou dobu nákupu máte o Vaší objednávce aktuální informace. Našim zákazníkům vždy vycházíme maximálně vstříc.
 • Jsme držitelem certifikátů Ověřeno zákazníky, který stvrzuje, že námi provozovaný obchod dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích. Hodnotí také kvalitu obchodu a poskytování služeb (jako je komunikace se zákazníkem, dostupnost zboží nebo kvalita informací o produktech).

Máte dotaz?

V případě Vašich dotazů nás kontaktujte na naší infolince +420 602 694 780  (7–15, PO–PÁ) nebo nám napište na e-mail info@boschcentrum.com

Naše firma zaměstnává více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností a můžtete tedy nákupem u nás uplatnit náhradní plnění.