Zahradní nůžky Bosch EasyPrune

Zahradní nůžky Bosch EasyPrune

Stříhejte silné větve stejně jednoduše jako tenké: Akumulátorové zahradní nůžky Bosch EasyPrune - Technologie Power Assist pro vyšší sílu, když je to potřeba.

21.05.2019 08:34

 

S akumulátorovými zahradními nůžkami BOSCH EasyPrune je nyní práce v zahradě ještě méně namáhavá pro ruce - díky nové technologii Power Assist na řezání s pomocnou silou. Ať už jsou to řezy květů, probírka záhonů, živých plotů, stříhání keřů a ovocných stromů: s BOSCH EasyPrune můžete stříhat pohodlně a s jednou rukou. Zahradní nůžky BOSCH EasyPrune s technologií Power Assist posouvají hranice konvenčních nůžek: bez námahy stříhají větve s průměrem do 25 mm, díky hmotnosti jen 490 gramů pohodlně sedí v ruce.

Kontrolovaná podpůrná síla při těžším stříhání

Různé materiály a tloušťky vyžadují při stříhání jiné množství síly. Díky technologii Bosch Power Assist se při stříhání s vyšší silou automaticky aktivuje elektronická pomoc. Vlákno lanka se aktivuje a začne se rolovat, takže spodní a vrchní uchycení se pohybují směrem k sobě. Pokud je již větev ustříhnutá, uvolní se tahová síla na vlákně a nože se opět rozcházejí. Abyste mohli kdykoli řídit stříhání, pomoc při napájení funguje pouze tehdy, když jsou rukojeti aktivní stlačené, než u běžných zahradních nůžek. Pomocí tří volitelných úrovní může být pomocná energie přizpůsobena individuálním potřebám. Výsledkem je, že bez ohledu na to, jak často jste stříhali se ruka nenamáhá, protože tlusté větve lze stříhat bez námahy stejně snadno jako tenké.

Čistě střižené, ne rozmačkané větve

Z vláknitých materiálů, jako jsou např. tulipány až po hrubé křoviny nůžky BOSCH EasyPrune vždy stříhají hladce a čistě. To je zajištěno systémem střihu bypass, kdy se nože posouvají kolem sebe. Střih je rovnoměrný, bez zastavení: výsledkem je čistý střih a následně zdravý růst rostlin. Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Výměna horního nože je velmi jednoduchá, stačí uvolnit šroub, vyměnit nůž za nový, šroub dotáhnout s přiloženým šestihranným klíčem, hotovo.
Nůžky se nabíjejí Micro-USB nabíječkou, indikátor stavu baterie vás během aplikace informuje o průběhu nabíjení a o zbývající energii v akumulátoru.

 

• Stříhání bez námahy: Větve s průměrem do 25 mm
• Hladká záležitost: Čisté řezy v každém materiály - od vláknitého až po hrubé větve
• Dlouhá doba chodu: do 450 řezů na jedno nabití akumulátoru

 

Akumulátorové zahradní nůžky Bosch EasyPrune

 


Akční produkty
BOSCH Spirálový vrták do kladiv SDS max-8X PROFESSIONAL 2608578613
Akce
Doprava zdarma od 1 000 Kč
39% / -787 Kč
Spirálový vrták do kladiv SDS max-8X
1 284 Kč
2 071 Kč
1ks Ihned k odběru
Plynový hořák DREMEL® VersaTip F0132000JA
Akce
16% / -201 Kč
Plynový hořák DREMEL® VersaTip
1 058 Kč
1 259 Kč
Skladem